СIАТ-ЛТД

Спеціалізований завод з модернізації та ремонту металорізального та ковальсько-пресового обладнання.

Україна, Кременчук

вул. Ярмаркова, 11

Графік роботи:

Пн-Пт: 07:30 до 16:30

siat-ltd@ukr.net

Про компанію

СІАТ-ЛТД – спеціалізований завод з модернізації та ремонту металорізального та ковальсько-пресового обладнання.

Маємо унікальний досвід виконання капітальних ремонтів та модернізації верстатів, молотів, пресів, ковальсько-пресового обладнання на власних виробничих площах.

За роки робіт підприємством виконано величезну кількість робіт з ремонту та модернізації верстатного парку, обладнання на користь великих державних підприємств та приватного бізнесу. Завод має всі необхідні дозволи державних органів для здійснення професійної діяльності.Устаткування після капітального ремонту має робочі характеристики нового обладнання. Таким чином, скориставшись послугами нашого підприємства, Ви можете використовувати свій бюджет без капітальних витрат на оновлення виробничих потужностей.

Маючи власну потужну виробничу базу, надаємо послуги з механічної обробки великогабаритних деталей, виготовлення вузлів та запчастин.

Штат нашої компанії - це команда професіоналів високої кваліфікації, яким під силу вирішити проблему будь-якої складності.

ТОВ "Фірма СІАТ-ЛТД" виконує всі види ремонту верстатів: дрібний, середній, капітальний, аварійний.

Наявність сучасної ремонтної бази дозволяє нам працювати з пресами, верстатами, молотами та іншим промисловим обладнанням.         Крім цього, ми надаємо такі види послуг:

• модернізація електричного обладнання верстатів;

• продаж верстатного обладнання, що пройшло капітальний ремонт та модернізацію;

• виготовлення виробів із нестандартними параметрами.

    Потужне продуктивне обладнання — гарантія рентабельності підприємства! Захистіть свій бізнес від ризиків простою та пов'язаних з ним фінансових втрат — скористайтеся професійними послугами з ремонту верстатів, звернувшись до ТОВ «Фірма СІАТ-ЛТД».

Наша компанія пропонує вигідну співпрацю на постійній основі як великим підприємствам, так і невеликим майстерням.