СIАТ-ЛТД

Спеціалізований завод з модернізації та ремонту металорізального та ковальсько-пресового обладнання.

Україна, Кременчук

вул. Ярмаркова, 11

Графік роботи:

Пн-Пт: 07:30 до 16:30

siat-ltd@ukr.net

Капітальний ремонт обладнання

    Капітальний ремонт верстатів.

        Капітальний ремонт верстатів проводиться відповідно до карт технологічного процесу з використанням спеціального обладнання та оснащення.

     На підприємстві працюють висококваліфіковані спеціалісти, які мають великий досвід робіт із капітального ремонту верстатів різних груп обладнання. РТІ, підшипники, деталі, що швидко зношуються, піддаються обов'язкової заміні. У разі зносу основних високотехнологічних деталей верстата здійснюється їх відновлення або заміна з дотриманням усіх вимог щодо шліфування та термічної обробки.

    Застосовуються сучасні технології та імпортні багатокомпонентні склади. Якість виконаних робіт контролюється протягом усього процесу ремонту верстатів. Електрична частина верстата у процесі капітального ремонту верстата проходить повну заміну, а за бажанням замовника та часткову модернізацію. Встановлюється нова імпортна апаратура фірм «Schneider Electric», «SIEMENS», «Phoenix Contact», та ін. Капітальний ремонт верстата включає весь перелік робіт згідно з вимогами ППР на капітальний ремонт, після чого верстат за техніко-технологічними параметрами відповідає паспортним даним.

    Перелік робіт з капітального ремонту верстата:

 1. Повне розбирання верстата та всіх його вузлів.
 2. Промивання та дефектація деталей.
 3. Шліфування та шабрування базових поверхонь, відновлення геометричної точності верстата.
 4. Ремонт вузлів: ревізія кожного вузла, заміна РТІ, підшипників, зношених деталей.
 5. Складання вузла.
 6. Відновлення освітлення зони різання.
 7. Відновлення захисних огорож.
 8. Повузлове фарбування верстата.
 9. Складання верстата.
 10. Перевірка верстата за нормами точності згідно з ТУ норм точності та паспортом верстата.
 11. Випробування верстата в роботі на холостому ходу та під навантаженням. Здавання верстата в експлуатацію.
 12. Заміна пускорегулюючої апаратури.
 13. Ревізія електродвигунів. Заміна електрокабелів.
 14. Модернізація електросхем із урахуванням сучасних вимог електробезпеки.
 15. Ремонт системи мастила та системи подачі СОЖ.
Модернізація.

      Визначальною метою модернізації верстатів наша організація ставить підвищення надійності обладнання за збереження його функціональності та зручності в роботі, а також підвищення продуктивності та якості обробки виробів.

    Основою модернізації верстатів є скорочення зв'язків у компонентах електричної частини, спрощення схеми, встановлення сучасних надійних високомоментних двигунів та сучасних частотно-регульованих приводів. Результатом цих робіт є підвищення надійності обладнання, що впливає на продуктивність. Подальша, більш глибока модернізація верстатів призводить до прямого підвищення продуктивності та якості і полягає в установці сучасних пристроїв ЧПУ, цифрової індикації, лінійних та кругових вимірювальних систем, допоміжних пристроїв. У ряді випадків провадиться модернізація механічної частини верстата. Через війну проведених робіт устаткування повертається у технологічний процес виробництва зовсім іншому рівні, приносячи прибуток, а чи не масу проблем.

Переваги модернізації верстатів: 

1. Значне підвищення продуктивності.

2. Підвищення якості обробки.

3. Зручність у роботі.

4. Додаткова компактність, збільшення робочого простору.

5. Простота в обслуговуванні.

 6. Можливість швидкої діагностики несправності, а також можливість швидкої зміни параметрів на програмному рівні.

    Все більшою популярністю останнім часом користується послуга встановлення цифрової індикації та набір на універсальні верстати. Вона дозволяє підвищити швидкість обробки деталі, зменшити кількість шлюбу. Установка УЦІ та лінійних вимірювальних систем можлива на будь-яких верстатах.  Наша організація пропонує установку УЦІ на горизонтально-розточувальні, координатно-розточувальні верстати, токарно-гвинторізні, токарно-карусельні верстати, а також верстати імпортного виробництва.

Пуско-налагоджувальні роботи

    Фахівці підприємства виконають пусконалагоджувальні роботи обладнання.

При необхідності допоможемо виконати шеф-монтаж або шеф-демонтаж верстатів, технологічних ліній з проведенням пуско-налагоджувальних робіт на місці установки (монтажу).

Шеф-монтаж/демонтаж включає:

1. Демонтаж/монтаж обладнання на фундамент.

2. Повузлове розбирання/складання обладнання.

3. Повне відключення/підключення електрики та електроніки.

За відсутності у Вас кваліфікованих кадрів можливим є здійснення технічного супроводу складного обладнання з виїздом спеціаліста для оцінки технічного стану.